Web sitesi olan arkadaşlara bir soru
guzellikreceteleri

Konu Sayısı: 3
Web sitesi olan arkadaşlara bir soru
10 yıl önce
Yorum yaptırmak sitenin yükselmesi açısından faydalı bir şey midir? Web sitesi olan arkadaşlar varsa sitelerimizin yükselmesi için birbirimizin sitesindeki makalelere yorum yapabiliriz kabul ederseniz mesaj atın.
turcaneker34

Konu Sayısı: 2
10 yıl önce
Cok önemli bi noktaya parmak bastiniz. Benimde web sitem var ve cok bilgim olmasa da yorumlarin bir site icin onemli oldugunu dusunuyorum. Eger boyle bir organizasyon olursa bende katilmayi cok isterim
vaxvax123

Konu Sayısı: 1
10 yıl önce
benim sitem yok ama gönüllü olarak sitelerinize yorum atarım :)
turcaneker34

10 yıl önce
Çok tesekkur ederim bu ince davranisinizdan ötürü www.atakentcity.net
ByJacoB

10 yıl önce
katılıyorummm
elyesaayse

Konu Sayısı: 5
10 yıl önce
benimkide www.suslumerdiven.com
Hayalci

Konu Sayısı: 8
10 yıl önce
Selamlar, 
Bu konuda şöyle söylemek doğru olur: Örneğin burada herhangi bir site adı yazarak yorum yaparsam,  o yazdığım siteyi arama motorunda arayınca bu sitede de sonuçlarda çıkar. Önemli olan, sanırım, bizim sitelerimize başkaları tarafından yorum yazılmasıdır. Yorum yazan kişinin sitesinin adını yazması daha iyidir; çünkü yorum yapan site eğer trafiği yüksek bir site ise, o sitenin adını arama motoruna yazan bir kişi bizim sitemizin adını da muhtemelen ilk sayfalarda bulacaktır.  
Bunun dışında sitesi olamayanların yorumları da, aynen forum tartışmalarının bir şey ararken çıkması gibi, bir siteye ziyaretçi çekmede fena değildir. 

turcaneker34

10 yıl önce
Teşekkürler bizleri aydınlattığınız için
elyesaayse

Konu Sayısı: 5
10 yıl önce
hadi uygulayalım ozaman

Hayalci

Konu Sayısı: 8
10 yıl önce
Ben "Web sitesi olan arkadaşlara bir soru" başlığına yorum yazanların profillerinden sitelerini bulup yorum yapacağım arkadaşlar. Benimde ileri odaklı bir blogum var. Yorum yapmak isteyen olursa yapabilir. 

Yanıt Yaz